Karol Dziedzic

Karol Dziedzic

google ads / google analytics

BIOGRAFIA

W branży żartobliwie nazywany kombajnem internetowym łączącym działania z obszaru SEM i SEO oraz analityki internetowej w celu maksymalizacji ROI swoich klientów. Trener oraz specjalista Google Ads i Google Analytics. Wykładowca na poznańskim Collegium da Vinci oraz krakowskim AGH. Doświadczony szkoleniowiec, który w swoim portfolio ma już ponad 1000 przeszkolonych firm. Prelegent na licznych konferencjach branżowych. Współpracuje z firmami z branży nieruchomości, motoryzacji, FMCG, e-commerce oraz startupami. Współodpowiedzialny m.in. za globalny sukces Brand24. Prywatnie fan starej klasycznej motoryzacji, zakochany w swoim starym Volkswagenie T2, którego czule nazywa „Bawibusem”.

 

GOOGLE ADS

Zajęcia z Google Ads w formie warsztatowej mają za zadanie nauczyć uczestników krok po kroku jak tworzyć efektowne reklamy w sieci w celu maksymalizacji zysku z prowadzonych działań. Przechodząc przez kolejne przykłady poznajemy zakamarki panelu reklamowego tworząc realne kampanie.

 

GOOGLE ANALYTICS

Zajęcia z google analytics w formie warsztatowej mają za zadanie nauczyć uczestników jak tworzyć raporty oraz dokonywać analiz w Google Analytics 4. Zagłębiając się w meandry GA4 będziemy uczyć się jak na podstawie danych wyciągać trafne wnioski wpływające na dezycje biznesowe.

KONTAKT

W sprawie pytań prosimy pisać do Anety Nosal – anosal@agh.edu.pl z kopią do Katarzyny Leszczyńskiej kaleszcz@agh.edu.pl
Numer telefonu do dziekanatu studiów: +48 12 617 42 52 od 8.30-15.00.
Zapraszamy w razie potrzeby również do kontaktu stacjonarnego: Czarnowiejska 36/Budynek C-7, 30-054 Kraków, pokój 0.09

PARTNERZY KIERUNKU