Jacek Żmudziński

Jacek Żmudziński

SEO
BIO
Od 12 lat związany z branżą SEO oraz marketingiem internetowym. Zna branżę SEO z każdej możliwej perspektywy, ponieważ ma doświadczenie jako: klient korporacyjny, właściciel sklepu internetowego, ekspert in-house, pracownik agencji marketingowej oraz niezależny konsultant.
Pozwala mu to myśleć strategicznie i rozumieć procesy, jakie zachodzą w organizacjach zarówno tych dojrzałych, jak i również w raczkujących startupach. W ciągu ostatnich lat miał okazję pracować dla klientów z wielu branż, między innymi: software development, e-commerce, hotelarskiej oraz audytował wiele serwisów internetowych, doradzając największym polskim markom.
Jak sam o sobie mówi, „położył” już dwa projekty e-commerce, dzięki czemu wie jakich błędów unikać przy kolejnych 😉

 

SEO

SEO to ogół działań mających na celu pozyskiwanie ruchu z organicznych wyników wyszukiwania. Jest dziedziną interdyscyplinarną, wymagającą zarówno wiedzy technicznej, jak i umiejętności miękkich. Podczas zajęć studenci poznają kluczowe zagadnienia związane z pozycjonowaniem witryn w Google. Omówione zostaną podstawowe kwestie związane z optymalizacją techniczną, projektowaniem architektury informacji serwisów internetowych, wykorzystaniem content marketingu i pozyskiwaniem linków pozycjonujących. Podczas zajęć omawiane są także najważniejsze aspekty współpracy między agencjami SEO, firmami IT i samymi klientami.

KONTAKT

W sprawie pytań prosimy pisać do Anety Nosal – anosal@agh.edu.pl z kopią do Katarzyny Leszczyńskiej kaleszcz@agh.edu.pl
Numer telefonu do dziekanatu studiów: +48 12 617 42 52 od 8.30-15.00.
Zapraszamy w razie potrzeby również do kontaktu stacjonarnego: Czarnowiejska 36/Budynek C-7, 30-054 Kraków, pokój 0.09

PARTNERZY KIERUNKU