Anna Przybysz

Anna Przybysz

pr

BIOGRAFIA

Szkoleniowiec i praktyk branży Public Relations. Współtworzy agencję Public Relations – Icon Strategies, w której pełni rolę szefowej Akademii Ikon, działu szkoleniowego agencji. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z komunikacją medialną oraz content marketingu. Zawodowo, doradza przy działaniach komunikacyjnych i wizerunkowych prowadzonych na rzecz klientów agencji. Anna Przybysz doświadczenie zdobywała pracując zarówno po stronie agencji, jak również w działaniach PR. Jest certyfikowanym trenerem biznesu, wykładowcą akademickim na uczelni WSB w Chorzowie i w Opolu.

 

PR

Jednodniowe zajęcia Public Relations w praktyce to kompleksowy kurs, dzięki któremu nauczysz się podstaw PR-u i rozpoczniesz samodzielne działania. Kurs składa się z najważniejszych zagadnień dotyczących Public Relations, takich jak: relacje z mediami (media relations), zarządzanie sytuacją kryzysową w social media (crisis management) czy trening medialny.

Zajęcia zostały zaplanowane w taki sposób, by odpowiadały na potrzeby uczestników studiów, w zależności od ich poziomu wiedzy oraz doświadczenia. Zarówno osoby początkujące, jak i średnio zaawansowane uzyskają praktyczną wiedzę.

Ukończenie zajęć Public Relations w praktyce daje solidne i praktyczne podstawy do inicjowania kontaktu z dziennikarzem oraz do podjęcia działań prewencyjnych w sytuacji kryzysu.

KONTAKT

W sprawie pytań prosimy pisać do Anety Nosal – anosal@agh.edu.pl z kopią do Katarzyny Leszczyńskiej kaleszcz@agh.edu.pl
Numer telefonu do dziekanatu studiów: +48 12 617 42 52 od 8.30-15.00.
Zapraszamy w razie potrzeby również do kontaktu stacjonarnego: Czarnowiejska 36/Budynek C-7, 30-054 Kraków, pokój 0.09

PARTNERZY KIERUNKU